Zdrowo, naturalnie, lokalnie!

Naturalnie Lokalnie to jedyny taki internetowy targ lokalnej żywności dla mieszkańców województwa lubelskiego. Żywność bez chemii od lokalnego rolnika

Naturalnie Lokalnie to miejsce, gdzie zakupić możecie wszystko co prawdziwe, naturalne i lokalnie wytwarzane. Działamy na terenie Lubelszczyzny, między innymi w takich miastach jak Zamość, Świdnik, Lublin. Większość naszych produktów wysyłamy też na terenie Polski.

Naszą misją i celem jest propagowanie lokalnej żywności bez chemii, wspieranie naszego rolnictwa, uniezależnienie się od zakupów w marketach i ponad wszystko naprawdę zdrowe i smaczne odżywianie w przystępnej cenie.

Zamawiając u nas przeniesiesz się z powrotem w stare, dobre czasy.

O nas.

Jesteśmy ludźmi z krwi i kości, którzy tak samo, jak Wy chcą jeść lepiej, zdrowiej, smaczniej – naturalnie i lokalnie. Dlatego w kwietniu 2016 powstała nasza marka, która od tej pory cieszy się stale rosnącą liczbą zadowolonych Klientów, zrzeszając ich na naszym fanpage’u na facebook’u.

Jesteśmy małą firmą z dużym potencjałem.

Za zadanie postawiliśmy sobie kluczową ideę: ma być naturalnie, ma być lokalnie.

Dokładamy wszelkich starań, aby odnaleźć wspaniałych, nietuzinkowych rolników i producentów, którzy wyznają wartości takie, jak my.

Jak dotąd spełniamy swoje postulaty w stu procentach i zapewniamy, że będziemy kontynuować. Żadnej chemii w naszych produktach, żadnych konserwantów i polepszaczy smaków, żadnych pryskanych roślin. Każdy produkt mamy stąd, z Lubelszczyzny – czystego i pięknego regionu Polski.

Każdego Klienta poznajemy osobiście i obsługujemy z należytą uwagą i zaangażowaniem. Naszą żywność przywozimy zawsze świeżą, odbierając ją z rana w dzień dostawy.

Odnosimy sukces! Coraz więcej osób korzysta z naszych dostaw i odżywia się zdrowo i smacznie, a Wy możecie korzystać z naszej oferty co tydzień, przez cały rok – również zimą.

Więcej informacji na: http://www.naturalnielokalnie.com/